Svatební sezóna sice končí, ale my prázdniny nechystáme!

V sobotou 22.9. jsme uzavřeli svatební sezónu až v dalekém Kamenném Újezdu u Českých Budějovic a už se pomaličku chystáme na otevření sezóny tanečních zábav, plesů a firemních večírků. Letošní léto bylo opravdu nabité svatbami a pomalu se plní termíny už i na příští rok. Pokud budete chtít naši kapelu na vaši svatbu, zábavu, ples, oslavu, firemní večírek apod. určitě neváhejte a zarezervujte si termín co nejdříve.

Vrškamýcká pivosláva byla letos opět senzační!

Atmosféra celé této akce byla dokonalá, vše se opět perfektně vydařilo. My jsme hráli již za tmy a ve výborný čas, takže jsme si užili večerní koncertování pro skvělé publikum. Moc bychom chtěli poděkovat nejen všem, co se na nás (a nejen na nás) přišli podívat, ale také panu zvukaři za úžasný zvuk (jak za ten, který slyšelo publikum, tak také za ten, který jsme měli na pódiu) a vůbec celému organizačnímu týmu za hladký průběh akce a především za pozvání. Poděkování patří také pivovarům, jejichž piva jsme měli tu čest ochutnat (byla výborná). Budeme se moc těšit, že se s Vámi, fanoušky, zase brzy uvidíme na nějaké veřejné akci.

Oslava 10 let Restaurace U Šimků na Rybníkách – 26.5.2018

Hosté si užili večer plný dobrého jídla, proudů piva, nespočtu panáků a my jsme byli u toho. Posluchačů bylo opravdu mnoho a užívali si večera plnými doušky i po skončení produkce (kolem 4 hodiny ráno), kdy jsme my již balili a nakládali aparaturu a chystali se k odjezdu. Dlouho jsme nezažili takto bujarou oslavu a bylo vidět, že i publikum si akci náležitě užívalo. Zjevně jsme se publiku trefili do noty i s výběrem písní, jelikož s námi většina obecenstva zpívala od začátku až do úplného konce. Někteří si prozpěvovali odehrané písně i cestou domů. Byla to zkrátka pořádná vesnická pařba. Děkujeme za pozvání.

Májové slavnosti Dobříš

Májové slavnosti se letos nesly v duchu rockových kapel, a to jak na hlavním pódiu na náměstí, tak i za Kopáčkovým domem, kde jsme si s Wocaties Bandem opět po roce zahráli. Oproti minulému roku, kdy se po našem vystoupení nedostavila další kapela a náš koncert jsme museli protáhnout, se nikdo v letošním roce neopozdil, a tak jsme měli příjemnou hodinku na naše vystoupení. Ale i hodinka stačila na to, abychom si vysloužili Kopáčkův dvůr plný spokojených posluchačů a potěšených fanoušků. I náš repertoár sklízel úspěch, jelikož jsme ho osvěžili. Tentokrát jsme úplně vynechali posluchači velmi oblíbené rock’n’rollové písně a nahradili jsme je rockovými peckami jako je Mama I’m Coming Home od Ozzyho Osbourna nebo Simply the Best od Tiny Turner a mnoha dalšími. Donesly se k nám samé pozitivní ohlasy a moc za ně děkujeme.

Sportovní ples v Hřiměždicích

24.3.2018 proběhl náš poslední ples této sezóny a jako vždy velmi úspěšně. Lidé byli nadšení a tancovali od první písně do poslední. I přes posun času jsme dobu produkce protahovali, takže jsme hráli do neuvěřitelných 4 hodin ráno. Obyvatelé Hřiměždic byli neúnavní a tancovali do posledního dechu. Zahráli jsme také spoustu nových písní, jako například „Simply the Best“ od Tiny Turner nebo „Vždycky se budeme znát“ od Anny K. Byla to opravdu povedená akce.