Kateřina Altmanová z Hemojunioru: “Ještě jednou moc děkujeme za hraní v sobotu, bylo to super, jste úžasní. ….Chválili si vás i zástupci farmaceutických firem i lékaři. Ráda bych si vás zamluvila na příští rok…”

Recenze na FB stránkách Hemojunioru:

Milan Čámský (účastník taneční zábavy): “Parádně Vám to hraje.”

Novomanželé Prokešovi: “Na naši svatbu jsme si představovali kapelu, která bude mladá jako my, bude mít moderní repertoár a bude hlavně energická, aby pořádně rozproudila zábavu. Pokud máte podobné požadavky, můžu vám skupinu Wocaties Band vřele doporučit!! I předchozí domluva byla naprosto bezproblémová. Svatebčané i my jsme si naši svatební párty díky této kapele moooc užili. Ještě jednou velký dík vám všem 🙂

Manželé Solničkovi“Na svatbu člověk většinou vzpomíná jako na jeden z nejkrásnějších dní a momentů svého života. Za důležité považujeme atmosféru nejen svatebního obřadu, ale i svatebního veselí, kde je příležitost se společně potkat a užít společně tuto jedinečnou chvíli. Důležitým prvkem je hudba, která atmosféru podtrhuje. Za sebe rozhodně mohu říct, že jsme dobře vybrali! Z koncertů na Dobříši, osobního přátelství s Terkou, která je zručnou kadeřnicí, znám partu mladých Wocaties band, kteří jsou nejen milí na osobní kontakt, ale i velmi profesionální co se týče hudebního provedení. Široký hudební repertoár, kontakt s publikem i otevřenost a vstřícnost k osobním přáním je rozhodně jejich předností a jsme rádi, že nám na svatbě mohli zahrát. Přála bych jim hodně spokojených posluchačů a dost milých příležitostí zahrát si o zazpívat na prima akcích :-)”

Novomanželé Grešákovi: “Zdravím ;-), moc děkujeme za skvělé hraní na naší svatbě! 😉 Jsme stále moc nadšeni 😉 i díky vám byl náš svatební den jak z pohádky a nezapomenutelný zážitek. Všem lidem, kteří se rozmýšlí nad kapelou na svatbu či plesy, oslavy, tak nikam jinam už neklikejte Wocaties Band jsou nej. Bylo to naše nejlepší rozhodnutí vás mít na svatbě. Skvělá komunikace při plánováni. Zahrály se všechny žánry a styly kvalitně a dobře a všechny věkový kategorie si skvěle zapařily. Jsme fakt velmi spokojeni ;-). Děkujeme ;-)”

Svatebčan Jan: “Měl jsem možnost slyšet tuhle partičku na kamaráda svatbě a musím říct že to stálo za to !!!!!! Jen tak dál a mohu jenom doporučit 🙂 skvělý výběr písniček, příjemné vystupování, a Terky zpěv nemá chybu……!”

Nevěsta Veronika: “Wocaties nám hráli na svatbě a opravdu jsme si nemohli vybrat lépe. Náš skvělý den byl ještě skvělejší a zábavnější díky této kapele. Před svatbou jsme se domluvili osobně na všech potřebných věcech a zbytek řešili se slečnou Wessovou přes telefon a vše klapalo na jedničku. Naučili se písničku na náš první tanec, i když ji neměli v seznamu hraných písní. Pokud hledáte kapelu na svatbu nebo i jinou událost určitě s touto neprohloupíte. Tímto jí ještě jednou děkujeme, moc jsme si to užili a byli jsme spokojení.”

Maturantka Štěpánka: “Na maturitním plese v Písku nám zahrála výborná kapela Wocaties Band. Všem se nám líbili a ještě teď je všichni chválí! Velice je doporučujeme všem. Jsou nejlepší volbou. ♥”

Maturant Lukáš: “Kapela se mi velice líbila. Nejsympatičtější byl basák. Navodili příjemnou atmosféru plesu. Velice jsem si to díky nim užil.”

Maturantka Hanka: “Kapela byla skvělá. Postarala se o krásnou atmosféru plesu.”

Maturantka Míša: “Kapela byla skvělá. Doufám, že zahraje na dalším maturitním plese.”

Maturantka Bára: “Moc jsem si to užila. Ráda si je zase poslechnu.”

Maturantka Sabča: “Úžasná atmosféra, úžasná hudba, úžasná kapela.”